Ігор Терехов зустрівся з європейськими спостерігачами за виборами
05 квітня 2019 16:54 Місто
Ігор Терехов зустрівся з європейськими спостерігачами за виборами Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 5 квітня, провів зустріч з членами Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).

Сторони обопільно зазначили, що в Харкові перший тур президентських виборів пройшов у спокійній обстановці, без особливих порушень.

Член ENEMO зі спостереження за виборами в Україні Нана Давідзе повідомила, що їх організація вже зробила заяву про свої висновки відносного першого туру.

«Оцінка така, що вибори пройшли прозоро і демократично. Що стосується Харкова, то нам було легко тут працювати, ніяких проблем», - зазначила Нана Давідзе.

Ігор Терехов повідомив спостерігачам, що на президентських виборах Харківська міська рада як орган місцевого самоврядування має обмежені повноваження.

«Ми не перший рік проводимо вибори, тому складнощів не було. Всі виборчі комісії були сформовані вчасно, організаційні моменти продумані, дільниці відкрилися і закрилися вчасно. Ніяких зіткнень і бійок не зафіксовано. Те, що залежало від міської влади, було виконано в повному обсязі, жодних зауважень до нас не було ні від одного штабу. Ми не втручалися у виборчий процес, ні за кого не агітували. А сьогодні вже готуємося до другого туру, і я впевнений, що ми спокійно його переживемо. Все проходить тихо і мирно», - підкреслив Ігор Терехов.

Друкувати
Останні новини