У Харкові стартував фестиваль «Французька весна»
30 березня 2019 11:14 Культура
У Харкові стартував фестиваль «Французька весна» Офіційне відкриття фестивалю «Французька весна в Україні» та Міжнародного музичного фестивалю «KharkivMusicFest-19» відбулося 29 березня в органній залі Харківської філармонії.

У церемонії відкриття взяли участь посол Франції в Україні Ізабель Дюмон та заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

«16-й рік поспіль Харків приймає фестиваль «Французька весна», який став знаковою подією в культурному житті міста. Кожен новий фестиваль є неповторним і завжди ставить на перший план оригінальність і різноманітність сучасного французького мистецтва», - зазначила Ізабель Дюмон.

Світлана Горбунова-Рубан підкреслила, що міська влада завжди надає підтримку таким масштабним заходам.

«Ми будь-який каприз організаторів таких фестивалів завжди виконуємо. Сьогодні органний зал філармонії заповнений французами, які проживають у Харкові. І це прекрасно, що разом ми можемо насолоджуватися музикою виконавців зі світовим ім'ям. Це те, що нас об'єднує і не дає забути, що є дружба, музика, світ, живе спілкування», - зазначила віце-мер.

Цього вечора перед харків'янами виступив - уперше в Україні - відомий французький оркестр «Les Musiciens du Louvre» («Музиканти Лувра»).

З повною програмою фестивалю «Французька весна в Харкові» можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини