Департамент територіального контролю приніс місту 15 мільйонів гривень
21 березня 2019 15:12 Економіка
Департамент територіального контролю приніс місту 15 мільйонів гривень Економічна ефективність роботи Департаменту територіального контролю 2018 року склала 14,815 млн грн, які надійшли до бюджету міста.

Про це сьогодні, 20 березня, на постійній комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Харківської міської ради повідомила заступник директора департаменту Юлія Агафонова.

За її словами, за незаконне користування землею комунальної форми власності торік Харківська міськрада подала до судів 190 позовних заяв на 150,9 млн грн. З них задоволено 49 позовів. У 20 судових процесах укладені мирові угоди на 8 млн грн. Крім того, по трьох договорах були добровільно відшкодовані збитки в розмірі 1 млн грн.

Як повідомила Юлія Агафонова, Інспекція архітектурно-будівельного контролю, яка входить до складу департаменту, в 2018 році провела вісім планових перевірок і призначила 1199 позапланових. За результатами їх проведення на порушників були накладені штрафи на загальну суму 5,8 млн грн, з яких сплачено 3,4 млн грн.

Також минулого року територія міста була звільнена від 316 самовільно розміщених об'єктів, малих архітектурних форм і тимчасових споруд.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини