У Харкові відсвяткували Масляну
10 березня 2019 19:55 Суспільство
У Харкові відсвяткували Масляну Завершальний день свята «Слобожанська Масляна» пройшов сьогодні, 10 березня, на пл. Свободи.

На площі були встановлені дев'ять інтерактивних майданчиків від кожного району міста, на кожному з яких відвідувачів чекали пізнавальні та веселі майстер-класи, тематичні фотозони, опудала Масляної «от кутюр», а також ігри, конкурси та частування. Таким чином, жителі Харкова та гості міста змогли не лише ознайомитися зі слобожанськими звичаями зустрічі весни, а й стати їх безпосередніми учасниками.

Крім того, кожен район презентував свою «Дівчину-весну», які наприкінці свята влаштували спільне дефіле на головній сцені.

Також працював масничний ярмарок, на якому можна було придбати традиційні для Масляної млинці та інші страви.

Всі дев'ять інтерактивних майданчиків, організованих районами, відвідав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Після цього він привітав усіх гостей свята.

«Ми зібралися тут для того, щоб провести зиму і зустріти весну. Навесні пробуджується природа, але це також пора нових надій, радості та гарного настрою. Тому я бажаю вам щастя, миру, благополуччя і удачі. Я вдячний усім, хто організував це свято. Тут зі мною на сцені стоять усі голови дев'яти районних адміністрацій нашого міста, вони дуже старалися і готувалися порадувати вас! Зараз ми спалимо опудало як знак того, що все найгірше піде, а все найкраще залишиться! А Харків нехай завжди залишається мирним і процвітаючим містом!» - підкреслив Ігор Терехов.

Закінчилося масове гуляння спаленням опудала Марени - символа зими.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини