У Харкові встановлять нові камери відеоспостереження
31 січня 2019 17:35 Місто
У Харкові встановлять нові камери відеоспостереження Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 31 січня, провів зустріч з представниками консорціуму «Інтелектуальні системи» та його австрійськими партнерами.

Сторони обговорили впровадження у Харкові системи «Безпечне місто», яка передбачає встановлення камер відеоспостереження по всьому місту, в тому числі і на дорогах. Ігор Терехов підкреслив, що це дуже важливий проект, враховуючи, що в Харкові створюється Міський ситуаційний центр.

«Це стосується безпеки дорожнього руху та його регулювання. Це також відеоспостереження в центральній частині міста, в місцях масового скупчення людей і в спальних районах. Ми домовилися, що впродовж місяця визначимося, де і які камери треба встановити. Адже вони повинні бути різними: одні розпізнаватимуть обличчя, інші - номери машин. Створення такої системи дозволить зробити місто реально безпечнішим. Починаємо ми цю роботу не з нуля, оскільки в Харкові вже є певні мережі відеоспостереження. Потім потрібно буде об'єднати все це в єдину систему, після чого передати її на пульт у ситуаційному центрі і правоохоронним органам», - зазначив Ігор Терехов.

Передбачається, що реалізація проекту здійснюватиметься на принципах державно-приватного партнерства, тобто кошти на його фінансування виділить і міська влада, і консорціум.

«Ми починаємо реалізацію цього проекту і хочемо за півтора-два роки збудувати всю цю систему - як раз до початку роботи ситуаційного центру», - підкреслив перший віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини