Німецький банк «KfW» готовий надати Харкову кредит на модернізацію тягових підстанцій
30 січня 2019 18:47 Міжнародне співробітництво
Німецький банк «KfW» готовий надати Харкову кредит на модернізацію тягових підстанцій Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 30 січня, провів зустріч з експертами Німецького банку розвитку «KfW» і Швейцарського державного секретаріату економічних відносин «SECO».

Сторони обговорили можливості співпраці за проектом реконструкції тягових підстанцій міського наземного електротранспорту, а також створення центрального автоматизованого диспетчерського центру управління підстанціями.

Для модернізації 10 підстанцій німецький банк готовий виділити кредит в розмірі 14 млн євро, а Швейцарія - надати грантові кошти.

Як повідомив Ігор Терехов, реалізація цього проекту дозволить забезпечити надійне енергопостачання міського електричного транспорту, а також поліпшити якість і надійність транспортних послуг.

«Це важливо для міста Харкова, тому що ці тягові підстанції перебувають у зношеному стані, вони будувалися ще в середині минулого століття і тому потребують реконструкції. В результаті наш наземний електротранспорт буде стабільно забезпечений електроенергією, а ми отримаємо економію на її закупівлю», - зазначив Ігор Терехов.

Сторони домовилися підписати меморандум про наміри.

Нагадаємо, міська влада вже має приклад ефективної роботи з банком «KfW» за проектом модернізації об'єктів КП «Харківводоканал» і модернізації близько 60 шкіл та дитсадків із застосуванням енергоефективних технологій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини