Завод «Турбоатом» відсвяткував 85-річчя
21 січня 2019 19:00 Суспільство
Завод «Турбоатом» відсвяткував 85-річчя Урочистості з нагоди 85-річчя ПАТ «Турбоатом» відбулися сьогодні, 21 січня, на підприємстві.

Працівників заводу з ювілеєм привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Ви давно вже стали не тільки флагманом машинобудування в Україні, але й візитною карткою міста Харкова, і ми цим пишаємося. Коли дивишся на величезні корпуси «Турбоатома», то чітко розумієш, скільки праці тут вкладено, скільки сил і старань віддано, щоб завод був таким, яким він є сьогодні. Зараз підприємство перебуває в надійних, ваших, руках. І ми раді, що «Турбоатом» з року в рік нарощує обсяг виробництва, адже від цього залежить, у тому числі, і розвиток міста Харкова», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив генеральний директор «Турбоатома» Віктор Суботін, завод має замовлення і на поточний, і на наступний рік, тому колектив підприємства впевнено дивиться у майбутнє.

«85 років - це ціла епоха для країни і промисловості України. Сьогодні ми згадуємо ветеранів, колишніх керівників і низько вклоняємося їм. Анатолій Бугаєць, Володимир Хаїтов, Віталій Абрамовський та багато інших - це ті люди, чия праця дала можливість нам відчувати себе сьогодні впевнено. Зараз у нас найвища рентабельність в машинобудуванні України, ми платимо сотні мільйонів гривень країні і дивідендів державі. Щороку «Турбоатом» демонструє темпи зростання виробництва, забезпечує себе роботою, а замовників - висококласною продукцією. Дякую всьому колективу за професійне ставлення до справи», - сказав Віктор Суботін.

Кращі працівники підприємства були нагороджені грамотами виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяками міського голови, а також грамотами Харківської обласної ради та Адміністрації Немишлянського району. Низка співробітників «Турбоатома» були нагороджені почесними знаками і удостоєні почесних звань підприємства.

Урочистості завершилися святковим концертом.

Довідка. Харківський турбогенераторний завод почав роботу 21 січня 1934 року. Його спеціалізація остаточно визначилася в 1950-і роки. Сьогодні продукція підприємства відома більш ніж в 45 країнах світу. За 85-річну історію заводу харківські турбобудівники виготовили близько 400 парових турбін для ТЕС і ДРЕС, близько 170 турбін для АЕС, близько 500 гідравлічних турбін. 40% потужностей теплових електростанцій, 65% потужностей АЕС і 95% потужностей ГЕС України укомплектовані харківськими турбінами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини