Харківську ялинку внесли до Національного реєстру рекордів
18 січня 2019 18:58 Місто
Харківську ялинку внесли до Національного реєстру рекордів Харківська ялинка на пл. Свободи офіційно визнана найвищою в Україні.

Керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова сьогодні, 18 січня, вручила відповідний сертифікат директору КП «Міський інформаційний центр» Дмитру Кутоманову.

Новий рекорд зафіксували за допомогою геодезичної техніки, яка дозволила визначити точну висоту ялинки - 40 м 49 см.

«Щороку на новорічні свята ми складаємо рейтинг найвищих ялинок у різних містах країни, - зазначила Лана Вєтрова. - Харкову вдалося утримати першість: минулої зими харківська ялинка була теж найвищою - 36 метрів, а тепер вона стала навіть вище. До речі, такої гарної ялинки я не бачила ніде, хоча ми вивчали ялинки в різних містах, коли складали рейтинг. Хочу підкреслити високу естетичну якість виконання, і не тільки ялинки, а й усієї новорічної композиції на площі. Тому, напевно, вона не тільки найвища, але і найкрасивіша».

За словами керівника Національного реєстру рекордів, друге місце в країні посіла ялинка у Вінниці (28 м), а третє - в Києві (25 м).

Після отримання сертифіката Дмитро Кутоманов розповів, що ялинка в Харкові - дійсно унікальна для України.

«Це авторська робота. Ми намагалися зробити так, щоб ялинка відрізнялася від інших в країні. Вона нова, але з використанням окремих елементів з минулого року. При її складанні були використані запатентовані елементи і близько 30 км дротів. Основна увага приділялася світловій ілюмінації - на ялинці відображаються 15 різних сюжетів за допомогою 16 мільйонів кольорів», - повідомив Дмитро Кутоманов.

За його словами, рекордну ялинку почнуть розбирати вже в суботу, 19 січня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини