У Харкові попрощалися з Леонідом Ісаєвим
11 січня 2019 13:50 Суспільство
У Харкові попрощалися з Леонідом Ісаєвим Траурна церемонія прощання з Почесним громадянином міста Харкова Леонідом Ісаєвим відбулася сьогодні, 11 січня, в Муніципальному центрі культурних ініціатив.

У громадянській панахиді взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, заступники міського голови, директори департаментів Харківської міськради, голови районних адміністрацій, керівники комунальних підприємств міста, колеги, друзі покійного, харків'яни.

Під час панахиди Олександр Новак передав рідним і близьким Леоніда Ісаєва співчуття від міського голови Геннадія Кернеса, депутатів міськради та членів виконкому.

«Пішла з життя прекрасна людина і великий трудівник. Він зробив багато для розвитку нашого міста. Все його життя було присвячене Харкову, тут він вчився, почав трудовий шлях простим робітником на турбінному заводі і продовжував працювати на Південній залізниці. Але більша частина його життя була присвячена Харківському метрополітену. Леонід Олексійович 18 років очолював це підприємство, заслужив повагу і шану. Саме в ті роки була введена в експлуатацію друга лінія Харківського метрополітену, а трохи пізніше - і третя. В цьому була величезна заслуга Леоніда Олексійовича. Його любили і поважали багато харків'ян. А їхню довіру він виправдовував як член виконкому міської ради, а також працюючи депутатом облради і Верховної Ради. Він був нагороджений низкою державних нагород, але найважливіша, яку він отримав від міста і його жителів, - це звання почесного громадянина Харкова», - зазначив Олександр Новак.

Після церемонії прощання Леонід Ісаєв був похований на міському кладовищі №2.

Довідка. Леонід Олексійович Ісаєв народився 17 квітня 1937 року в Дергачах. Після закінчення технічного училища №1 працював слюсарем на Харківському турбінному заводі. Служив у лавах Радянської Армії на Чорноморському флоті, працював у паровозному депо «Жовтень» Південної залізниці поїзним кочегаром, помічником, а потім - машиністом електровоза. У 1984-2002 роках Леонід Ісаєв обіймав посаду начальника Харківського метрополітену. Завдяки йому Харківський метрополітен посів провідне місце за всіма техніко-економічними показниками серед профільних підприємств близького і далекого зарубіжжя.

Обирався депутатом Харківської обласної ради, був головою постійної комісії і членом виконкому Харківської міської ради. З квітня 2002 року - народний депутат України IV скликання. З березня 2006 року - народний депутат України V скликання. Нагороджений Знаком «Почесний залізничник» (1986). Заслужений працівник транспорту України (1996). Почесний працівник транспорту України (2002). Нагороджений орденом «За заслуги» III ст. (1997). Почесний громадянин міста Харкова (2000).

Друкувати
Останні новини