У Харкові виконали близько 70% заявок на зняття бурульок
04 січня 2019 11:24 ЖКГ
У Харкові виконали близько 70% заявок на зняття бурульок До харківських комунальників надійшло 1,5 тис. заявок на зняття бурульок і криги з дахів будинків і будівель.

Як повідомила сьогодні, 4 січня, інженер КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Олена Полторапавлова, роботи ведуться у всіх районах міста. Зараз збиванням бурульок і зняттям криги з дахів займаються близько 200 чоловік, в тому числі бригади альпіністів-висотників, задіяно 20 одиниць техніки. За її словами, щодня виконується близько 200 заявок.

«Як і в минулі роки, найбільш проблемними є Київський і Шевченківський райони, центральні частини Основ'янського і Московського районів. Там знаходиться багато будинків із шиферними, скатними покрівлями, що сприяє появі бурульок. На сьогоднішній день виконано близько 70% заявок, які надійшли від харків'ян», - зазначила Олена Полторапавлова.

Сьогодні комунальники намагалися зняти бурульки з будинку по вул. Пушкінській, 20, але через припаркований автомобіль початок робіт сильно затягнувся. Заступник директора КП «ХРБП» Ігор Шкурко повідомив, що такі ситуації - не рідкість.

«Автовласники часто не звертають уваги на огорожі і сигнальні стрічки, паркують машини поруч із місцем проведення робіт і тим самим заважають нашим альпіністам знімати бурульки і кригу. Ось, наприклад, тут - жвава вулиця, магазини. Ми повісили сигнальну стрічку, але людина все одно припаркувалася, і ми не можемо почати роботи», - зазначив Ігор Шкурко.

З таким же проханням він звернувся і до перехожих - звертати увагу на огородження, сигнальні стрічки, банери і наклейки, щоб уникнути нещасних випадків.

Нагадаємо, що заявки на зняття бурульок можна подавати до центральної диспетчерської Департаменту житлового господарства, міської інформаційно-диспетчерської служби «15-62», на дільниці КП «Жилкомсервіс» або безпосередньо до КП «ХРБП».

Друкувати
Останні новини