Депутати міськради підтримали резолюцію II Українського жіночого конгресу
19 грудня 2018 14:07 Місто
Депутати міськради підтримали резолюцію II Українського жіночого конгресу Депутати Харківської міської ради прийняли звернення до Верховної Ради України про підтримку резолюції II Українського жіночого конгресу.

Як повідомила сьогодні, 19 грудня, на сесії міськради голова комісії з гуманітарних питань і керівник робочої групи з приєднання до Європейської хартії рівності Ольга Чічіна, Жіночий конгрес є однією з найвпливовіших подій не тільки у сфері гендерної політики, а й у сфері розвитку громадянського суспільства, яке ставить питання верховенства права і забезпечення рівних прав та можливостей на порядок денний в Україні.

«Гендерна рівність - це індикатор, який демонструє, наскільки розвинена держава. Одне з головних завдань органів місцевого самоврядування - це комплексний соціально-економічний розвиток громади та якісне надання послуг населенню. У цьому контексті гендерна політика є інструментом підвищення якості надання послуг з урахуванням потреб усіх соціальних груп і забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків впродовж усього життя в доступі до ресурсів і прийняття рішень. Головним показником впровадження гендерної політики в місті Харкові визнано створення громадянського суспільства з рівними правами і можливостями в усіх сферах життєдіяльності міста», - зазначила Ольга Чічіна.

Таким чином, міськрада підтримала резолюцію II Українського жіночого конгресу, а саме - пріоритетні напрямки рівних прав і можливостей на 2019 рік: сприяння розширенню участі жінок у політичному та економічному житті країни, забезпечення принципу гендерної рівності в секторі безпеки, оборони та правоохоронної діяльності, поширення принципів рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, забезпечення гендерно орієнтованого бюджетування.

Звернення депутатів міськради буде надіслане до парламенту, де в напрямку гендерної політики активно працює міжфракційне депутатське об'єднання «Рівні можливості».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини