IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Харкова
16 листопада 2018 14:38 Економіка
IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Харкова Національне рейтингове агентство «IBI-Rating» сьогодні, 16 листопада, підтвердило кредитний рейтинг міста Харкова на рівні uaA+ з прогнозом «стабільний» та рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА.

Як повідомили в Департаменті економіки та комунального майна, такі рівні рейтингів відображають відмінну інвестиційну привабливість і високу здатність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями. Підтвердження кредитного рейтингу Харкова на інвестиційному рівні свідчить про високу оцінку основних показників бюджету.

Наявність стійких джерел надходжень до бюджету дозволяє гарантувати фінансування усіх зобов'язань міста. Підтвердження рейтингів обумовлене значенням Харкова як одного з найбільших міст України, ділового, культурного та освітнього центру, збереженням позитивної динаміки ключових показників соціально-економічного розвитку і бюджету, більшість з яких дорівнює або перевищує середні значення по країні в розрахунку на одного жителя, низьким прямим і прийнятним консолідованим борговим навантаженням, диверсифікацією господарського комплексу міста за видами економічної діяльності, розвитком обслуговуючої, комунальної, соціальної та освітньої інфраструктур.

Як повідомили в IBI-Rating, позитивно на розвиток інвестиційного потенціалу Харкова впливає високий рівень диверсифікації економіки міста, а також можливість подальшого зростання за рахунок внутрішнього попиту, вдалого розташування і наявності необхідних ресурсів, в тому числі трудових.

Друкувати
Останні новини