У Харкові перебуває делегація з Нюрнберга
14 листопада 2018 17:50 Міжнародне співробітництво
У Харкові перебуває делегація з Нюрнберга Делегація муніципалітету міста Нюрнберга (Німеччина) відвідує місто Харків і знайомиться з досвідом у сфері впровадження енергоефективних технологій у бюджетних будівлях міста.

Візит проходить з 14 по 16 листопада в рамках співпраці за проектом «Партнерство з містами України» міжнародного товариства «Engagement Global», який реалізується за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.

Гості відвідали дві освітні установи Новобаварського району, а саме: школу №153 і дитячий садок №6, які були модернізовані з урахуванням сучасних стандартів енергоефективності та із застосуванням новітніх енергозберігаючих технологій.

Крім того, фахівці з Нюрнберга і Харкова провели робочу зустріч з питання підготовки «Плану дій сталого енергетичного розвитку» в рамках Європейської ініціативи «Угода мерів», яка спрямована на зниження викидів парникових газів. Нюрнберг є учасником цієї угоди з 2009 року, і на сьогоднішній день місто скоротило викиди на 45%.

Нагадаємо, що Харків приєднався до ініціативи «Угода мерів» наприкінці 2016 року. Цього року, за підтримки фахівців з Нюрнберга і провідних міжнародних експертів, міська влада веде розробку «Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату міста Харкова до 2030 року», а також «Реєстру викидів СО2».

Друкувати
Останні новини