У Харкові пройшла інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми
09 листопада 2018 17:08 Суспільство
У Харкові пройшла інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми Інформаційну кампанію з питань протидії торгівлі людьми провели у вересні-жовтні 2018 року серед школярів і студентів Харкова.

Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, співробітники департаменту, а також представники громадських організацій та благодійних фондів провели 45 тренінгів у навчальних закладах. Метою тренінгів було навчити молодь, яка завершує навчання, навичкам розпізнавання вербувальників з кримінальними намірами та убезпечення себе від потрапляння до рук торговців людьми, способам допомоги людям, які потрапили в «біле» рабство, принципам укладання трудових угод, правилам отримання легального працевлаштування і навчання за кордоном. Було розповсюджено 5 тис. брошур з рекомендаціями щодо протидії торгівлі людьми.

Як зазначили в департаменті, торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства і грубо порушує права людини. За оцінками Міжнародного центру з попередження злочинності ООН, щорічний грошовий обіг у цій сфері становить 30 млрд дол. на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

Україна є країною походження, транзиту і призначення в торгівлі чоловіками, жінками і дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції, понад 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини