У Харкові презентують запуск технології Mobile ID
05 листопада 2018 14:15 Місто
У Харкові презентують запуск технології Mobile ID Презентація запуску технології Mobile ID відбудеться 7 листопада в рамках відкриття комунального закладу «Офіс реформ Харкова».

Харків став першим і єдиним містом України, яке реалізує проект «Smart Сity» в партнерстві з компанією «Vodafone». Після підписання Меморандуму про співпрацю між Харківським міським головою Геннадієм Кернесом і генеральним директором «Vodafone Україна» Ольгою Устиновою було виділено 36 пріоритетних проектів у різних сферах життєдіяльності міста. Одним із них став Mobile ID.

Mobile ID, або «мобільний паспорт» - це сучасний спосіб ідентифікації особистості за допомогою мобільного телефону. Він є одним із трьох загальновизнаних державою електронних способів ідентифікації особистості. Крім високого рівня мобільності та зручності, однією з головних переваг Mobile ID є безпека особистих даних.

В ході презентації організатори представлять план роботи і поточні проекти «Офісу реформ Харкова», а представники «Vodafone» розкажуть про переваги і перспективи технології Mobile ID, продемонструють її використання на практиці.

Також на заході вручать перші 10 сертифікатів на безкоштовне підключення послуги Mobile ID. Для отримання мобільного паспорта необхідно зареєструватися за посиланням.

Після презентації всі бажаючі зможуть поставити питання спікерам - директору Департаменту реєстрації Олегу Дроботу, голові Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайлу Лазарєву, заступнику генерального директора «Vodafone Україна» Сергію Скрипнікову.

Місце проведення: івент-зона «Fabrika.space» (вул. Благовіщенська, 1, 2 поверх). Початок реєстрації - о 17:30.

Нагадаємо, рішенням сесії Харківської міської ради 17 жовтня був створений комунальний заклад «Офіс реформ Харкова», який займається розробкою і впровадженням інноваційних проектів, досліджує новаторські ідеї України та світу, а також акумулює успішні харківські ініціативи для обміну з іншими регіонами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини