Міська влада допоможе мешканцям Будинку зі шпилем
17 жовтня 2018 13:05 Суспільство
Міська влада допоможе мешканцям Будинку зі шпилем Харківська міська рада вивчить низку скарг, з якими звернулися мешканці будинку пл. Конституції, 2/2, відомого як Будинок зі шпилем.

Про це сьогодні, 17 жовтня, на сесії міськради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Мешканці будинку повідомили, що в під'їзді №2 ведуться самовільні будівельні роботи. Це призвело до руйнування стін і підвищення навантаження на внутрішньобудинкові мережі.

За словами голови Адміністрації Основ'янського району Ганни Головчанської, у підвальних приміщеннях під'їзду дійсно ведеться незаконна реконструкція.

Геннадій Кернес доручив райадміністрації і профільним департаментам міської ради вжити заходів, щоб припинити незаконні будівельні роботи.

«Необхідно припинити це будівництво в зв'язку з тим, що у них немає жодного відповідного дозволу. Треба опечатати цей об'єкт, і нехай тільки спробують зірвати ці пломби - будуть відповідати», - заявив міський голова.

Також він доручив створити робочу групу в складі керівників профільних департаментів, депутатів міськради на чолі з першим заступником міського голови Ігорем Тереховим. Вони перевірять інші скарги мешканців Будинку зі шпилем на роботу кількох кафе, розташованих у будинку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини