У касах «Металіста» почався продаж квитків на матч Україна - Чехія
24 вересня 2018 18:35 Спорт
У касах «Металіста» почався продаж квитків на матч Україна - Чехія З сьогоднішнього дня в касах стадіону «Металіст» можна придбати квитки на матч третього туру Ліги націй між національними збірними командами з футболу України та Чехії.

Квитки доступні в касах №1 і 2, які працюють з 9:00 до 19:00 (без перерви та вихідних).

У Федерації футболу України нагадали, що придбати квитки в касах стадіону можна не тільки за паспортом, а й за будь-яким іншим документом, що посвідчує особу. Для входу на стадіон при собі разом із квитком також потрібно мати один із наступних документів:

- паспорт громадянина України або іншої країни;
- закордонний паспорт України або іншої країни;
- свідоцтво про народження для дітей до 16 років (копія);
- водійське посвідчення;
- іменну банківську картку з фотографією;
- інший документ, що посвідчує особу відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Вболівальники чеської збірної можуть придбати квитки зі своєї квоти виключно через футбольну асоціацію Чехії.

У ФФУ нагадали, що передавати свій іменний квиток іншим особам заборонено. Квитки обміну та поверненню не підлягають. При пошкодженні квитків або виникненні інших проблем з доступом на стадіон можна буде звернутися до сервіс-центрів.

Також квитки на матч можна придбати на сайті esport.in.ua.

Вхід на стадіон буде відкритий з 18:45, а самому матчу передуватиме концерт.

Матч третього туру Ліги націй між національними збірними командами з футболу України та Чехії відбудеться 16 жовтня на стадіоні «Металіст» (початок - о 21:45).

Друкувати
Останні новини