На могилі Вадима Мулермана встановили пам'ятник
31 серпня 2018 16:29 Суспільство
На могилі Вадима Мулермана встановили пам'ятник Відкриття пам'ятника на місці поховання праху відомого харків'янина і легендарного співака Вадима Мулермана відбулося сьогодні, 31 серпня, на міському кладовищі №2 у Харкові.

У церемонії взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, дружина Світлана Мулерман і молодша дочка Емілія, учні співака, харків'яни.

Вінілова платівка з рядками пісень, мікрофон, завіса, портрет співака - саме такий вигляд має пам'ятник Вадимові Мулерману. Як розповів скульптор Михайло Ятченко, при створенні монумента використовувався чорний та сірий граніт, і на це пішло два тижні.

«Це робилося в такі короткі терміни, навіть не вірилося, що так швидко все зроблять, - зазначила Світлана Мулерман. - Але встигли, і я дуже вдячна за це керівництву міста, яке пішло назустріч нашій родині і взяло на себе всі витрати. Я думаю, пам'ятник вийшов дуже гарним».

Ігор Терехов нагадав, що монумент був створений за дорученням міського голови Геннадія Кернеса.

«Я щасливий, що був знайомий із Вадимом Мулерманом - легендарним співаком, справжнім патріотом міста Харкова. Він хотів, щоб його прах був похований тут, поруч з батьками, і 29 липня ми виконали його волю. Тепер він з нами назавжди. А пам'ятник... Місто взяло це на себе, і я вважаю, що це правильно, бо таким людям місто багато чим зобов'язане», - зазначив Ігор Терехов.

Під час церемонії учні Вадима Мулермана заспівали пісню «Трус не грає в хокей», а всі, хто прийшов, поклали до пам'ятника квіти.

Світлана Мулерман повідомила, що має намір щорічно приїжджати до Харкова на річницю дня народження співака, щоб влаштовувати концерти його пам'яті.

Друкувати
Останні новини