У парку Горького пройде дитяче свято «Змагання патріотів»
27 червня 2018 15:10 Культура
У парку Горького пройде дитяче свято «Змагання патріотів» Спортивне свято для дітей «Змагання патріотів», приурочене до Дня Конституції України, пройде з 28 червня по 1 липня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У змаганнях можуть взяти участь команди дітей від 7 до 12 років. Під керуванням аніматора вони бігтимуть парком, виконуючи різні завдання на спритність, влучність, вправність і командну роботу. Серед завдань, які треба буде пройти дітям, - нова дворівнева смуга перешкод у стилі «вестерн», яка відкриється до цих свят і потім працюватиме постійно.

Реєстрація команд на «Змагання патріотів» проходитиме щодня з 12:00 до 16:30. Для цього потрібно зібратися компанією з шести осіб біля «Лігва Біллі Кіда». Раз на 15 хвилин на маршрут Патріотів вирушатиме чергова команда. А о 18:00 на сцені «Лігва Біллі Кіда» відбуватиметься нагородження переможців. Трійка лідерів, які пройшли маршрут швидше за всіх, отримає призи.

Крім «Змагань патріотів», у парку Горького на вихідних пройде чимало інших заходів. Так, для найменших відвідувачів у святкові дні будут організовані інтерактивні програми на головній сцені, майстер-класи на центральній алеї, дискотеки. Також у парку виступлять інструментальні колективи, кавер-групи, народні ансамблі. Детальніше з програмою заходів можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини