Геннадій Кернес зустрівся з послом Голландії
13 червня 2018 16:41 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес зустрівся з послом Голландії Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 червня, провів зустріч з Надзвичайним і повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Едуардом Хуксом.

Сторони обговорили широке коло питань - від можливості співпраці приватних бізнес-компаній і комунальних підприємств з голландськими колегами до суспільно-політичної ситуації в Харкові, роботи міської влади з переселенцями.

Геннадій Кернес, зокрема, розповів послу про співпрацю міста з Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком.

«У нас з ними серйозні проекти на сотні мільйонів доларів. Нещодавно були підписані договори на фінансування продовження будівництва Харківського метрополітену, закупівлю нового рухомого складу, будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу. Також працюємо в напрямку модернізації систем тепло- і водопостачання, переробки мулового осаду, енергоефективності будівель бюджетної сфери. Зазначу також, що в процесі проведення бюджетної децентралізації Харків став отримувати додаткові фінансові ресурси, які спрямовуються на поліпшення умов життя городян», - повідомив Геннадій Кернес.

Едуард Хукс підкреслив, що Харків з Нідерландами пов'язують особливі відносини ще з часів Євро-2012 з футболу, а також у зв'язку з трагедією зі збитим в 2014 році «Боїнгом» Малайзійських авіаліній, коли місто допомагало у відправці на батьківщину тіл загиблих, в тому числі майже 200 голландських громадян. Посол висловив надію, що в подальшому співпраця буде продовжена в багатьох інших сферах, які могли б принести взаємовигідну користь, - водоочищенні, логістиці, транспорті, сільському господарстві тощо.


Друкувати
Останні новини