Пройшла телефонна конференція «Moody's» з представниками Харківської міськради
08 червня 2018 17:02 Економіка
Пройшла телефонна конференція «Moody's» з представниками Харківської міськради Телефонна конференція з питання присвоєння кредитного рейтингу місту Харкову відбулася сьогодні, 8 червня, за участю представників Міжнародного рейтингового агентства «Moody's» (США) і структурних підрозділів Харківської міської ради.

Як повідомили в Департаменті економіки та комунального майна, під час конференції було обговорене широке коло питань, пов'язаних із соціально-економічним розвитком Харкова, бюджетною і борговою політикою, фінансовим становищем великих комунальних підприємств міста та станом справ у комунальній сфері за результатами роботи в 2017 році.

«Головною метою зустрічі було оновлення міжнародної рейтингової оцінки, яка дозволить підтвердити отримання довіри як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів, а також поліпшити інвестиційний клімат та інвестиційну привабливість міста. В умовах, коли міжнародні ринки капіталу більш ніж коли-небудь залежать від кредитних рейтингів, рейтинги агентства за шкалою «Moody's» дають відповідні переваги і відкривають нові можливості для емітентів, забезпечують більш вільний і стабільний доступ до ринків капіталу, знижують вартість запозичення і підвищують ліквідність боргових зобов'язань», - зазначили в департаменті.

Нагадаємо, рейтинги Харкова, як і раніше, стримуються рейтингами України, оскільки рейтинг міста не може бути вищим за рейтинг країни. На сьогоднішній день кредитний рейтинг міста Харкова знаходиться на рівні «Caa2».

Друкувати
Останні новини