Харківське представництво Асоціації міст-володарів Призу Європи отримало всеукраїнський статус
04 червня 2018 16:10 Міжнародне співробітництво
Харківське представництво Асоціації міст-володарів Призу Європи отримало всеукраїнський статус Генеральна Асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи відбулася 2 червня в місті Любліні (Польща).

Під час заходу була ухвалена низка рішень щодо Регіонального представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в місті Харкові, в тому числі про надання йому першого в країні статусу Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні. Його головою став перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як зазначив перший віце-мер, постійне представництво займатиметься поширенням європейських цінностей в Україні, розвитком міжнародного співробітництва між містами і взаєморозуміння між жителями Європи.

«Упевнений, що ми виправдаємо той кредит довіри, який був даний Харкову на Генеральній Асамблеї. Тепер ми працюватимемо по всій Україні, представляючи інтереси членів Асоціації. Серед наших завдань - проводити освітні та інформаційні заходи з розповсюдження загальноєвропейських цінностей, просувати ідеї європейської єдності та євроінтеграційних процесів, сприяти встановленню контактів і співпраці між жителями, установами і підприємствами європейських міст. Також передбачається участь у європейських програмах і міжнародних проектах з обміну досвідом, розвитку місцевої демократії тощо. Упевнений, робота Постійного представництва Асоціації в Україні стане ще одним кроком на шляху до потрапляння Харкова до топ-100 міст Європи», - зазначив Ігор Терехов.

Під час засідання також було ухвалене рішення, що наступна Генеральна асамблея відбудеться 6-7 вересня 2019 року в місті Сегед (Угорщина), а засідання Президії Асоціації - 7 грудня 2018 року в місті Ченстохов (Польща).

(Фото - Войцех Корнет)

Друкувати
Останні новини