Геннадій Кернес відкрив харківський Велодень
20 травня 2018 12:40 Спорт
Геннадій Кернес відкрив харківський Велодень У велопробігу взяли участь близько 15 тисяч осіб.

20 травня міський голова Геннадій Кернес відкрив 13-й харківський Велодень. Близько 15 тисяч харків'ян взяли участь у флешмобі на старті і проїхали по маршруту, організованому в центрі міста.

Під час флешмобу велосипедисти створили «живу картину» - зображення велосипеда, що стартує з Землі на Марс. Повторити шлях славетної «Тесли» Ілона Маска запропонувала харків'янка Вероніка Горчакова, її ідея перемогла в голосуванні на сайті «Портал харків'янина». Приз - велосипед «Scott Contessa» - вручив Геннадій Кернес.

«Сьогодні тут молодий, здоровий, реальний рух, і я вітаю всіх любителів велоспорту! Ми розвиваємо всі можливості для активного стилю життя: будується велотрасса, яка з'єднає Лісопарк з Саржиним Яром і простягнеться більш ніж на 30 км, готується до відкриття Велодім на Білгородському шосе. Харків змінюється, ви це бачите, взаємна повага, дотримання безпеки, здоровий дух і любов до міста роблять нас однією командою. Спасибі і хорошою дороги!» - сказав Геннадій Кернес на старті велопробігу.


Друкувати
Останні новини