Геннадій Кернес: Соціальна реформа в Харкові орієнтована на реальні потреби людей
17 травня 2018 15:25 Місто
Геннадій Кернес: Соціальна реформа в Харкові орієнтована на реальні потреби людей Хід і результати соціальної реформи обговорювалися на колегії Мінсоцполітики в Харкові.

17 травня в Харкові пройшла виїзна колегія Міністерства соціальної політики України. У ній взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, голова міністерства Андрій Рева, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, керівники органів та установ сфери соціального захисту регіонів країни.

«Сьогодні Харків - найбільш соціально орієнтоване місто України. Ми отримали нові повноваження і зобов'язання, змінилися бюджетні показники, але головне - у нас вже є обдумане розуміння реформи», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, описуючи зміни в регіоні.

За його словами, рішення більшості завдань соціальної політики на місцях стало можливим завдяки бюджетній децентралізації та реформі місцевого самоврядування, яка забезпечила фінансами самостійні громади. При цьому завдання нових та існуючих соціальних органів визначаються з реальних потреб людей на місцях.

«У «Прозорих офісах» Харкова сьогодні можна отримати майже 300 видів послуг і різної допомоги. З огляду на те, що практично у кожній родині є потреба в соціальному захисті, це найреальніший і найпотрібніший крок назустріч людям. Це довідки, субсидії, різні послуги без тяганини і бюрократії. Робота з переселенцями, захист дітей, матеріальна допомога - ці напрямки можуть бути тільки адресними, і те, що держава провела децентралізацію повноважень і коштів, дає можливість якісно допомагати багатьом нужденним», - зазначив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини