В рамках Х Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» делегація з міста-побратима Цзинань (Китай) 16 травня відвідала Міські очисні споруди №1 КП «Харківводоканал».
Як повідомив директор Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП «Харківводоканал» Віталій Терещенко, члени делегації вивчили роботу підприємства, а також поділилися своїми напрацюваннями у сферах водопостачання та водовідведення. Гостям же розповіли, що вже на завершальній стадії знаходиться тендер з реалізації інвестиційного проекту реконструкції Диканівських і Безлюдівських очисних споруд, який реалізується за рахунок кредитних коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку.
«Наголос робиться на очистці стічних вод від азоту і фосфору, оскільки, починаючи з 2000 року, їх кількість збільшилася. На цих об'єктах буде встановлене сучасне обладнання, яке дозволить підвищити енергоефективність і знизити витрати по даному показнику», - зазначив Віталій Терещенко.
За словами заступника директора Департаменту міських комунальних служб міста Цзинань Вана Цюньшеня, підхід до переробки стічних вод на Міських очисних спорудах №1 схожий на той, що застосовується в Китаї.
«Є певна різниця в обладнанні і застосовуваних технологічних процесах у Цзинані і Харкові, але сама система - схожа. Добре, що між нашими містами існує можливість обмінюватися досвідом та інформацією в даній сфері і привносити щось нове з Цзинаня до Харкова і навпаки», - зазначив Ван Цюньшень.
Довідка. Місто Цзинань - столиця провінції Шаньдун у Китайській Народній Республіці. 23 травня 2007 року була підписана Угода про встановлення побратимських відносин між містами Харковом і Цзинанем.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум












