У Харкові презентують премію «Global Teacher Prize Ukrainе»
19 квітня 2018 17:31 Освіта
У Харкові презентують премію «Global Teacher Prize Ukrainе» Презентація нового сезону премії «Global Teacher Prize Ukraine 2018» відбудеться 21 квітня в Харківській загальноосвітній школі №2 (вул. Харківських Дивізій, 8).

Про особливості нового сезону розкажуть організатор національної премії «Global Teacher Prize Ukraine», керівник проектів громадської організації «Освіторія» Ганна Сидорук і радник міністра освіти України Олександр Елькін.

Початок презентації - о 8:30.

«За кожною успішною людиною стоїть вчитель, той, хто зумів розкрити її таланти, - зазначила голова журі премії «Global Teacher Prize Ukraine» Зоя Литвин. - Ми шукаємо не просто вчителів-новаторів, а тих, хто впливає своїми соціальними проектами на життя дітей. Наша мета - підкреслити важливість професії вчителя для майбутнього України і підняти її престиж. Саме тому цього року, крім поїздки до Дубая на «Global Education and Skills Forum 2019», ми збільшуємо призовий фонд зі 100 тисяч гривень до 250 тисяч, які отримає переможець національного конкурсу».

Цього року кращого вчителя України оберуть серед десяти фіналістів, які отримають рік безкоштовного навчання від «Освіторіі». Подати заявку на участь у конкурсі може будь-який вчитель середньої школи. Номінувати свого вчителя також можуть всі бажаючі.

Довідка. «Global Teacher Prize» - «Нобелівська премія» для вчителів, заснована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя і становить 1 млн дол.

Національну премію в Україні ініціювала громадська організація «Освіторія» в 2017 році. У першому сезоні національна премія зібрала 632 заявки з усіх областей країни. Переможець «Global Teacher Prize Ukraine» Паул Пшенічка потрапив до рейтингу «100 найвпливовіших українців» (вперше за 26 років незалежності в такому рейтингу опинився педагог). Після цього більше українців стали поважати професію вчителя: всього за півроку цей показник виріс з 39% до 54%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини