Школа грантрайтінга «Open Grants School» відкриває новий набір слухачів
12 лютого 2018 17:14 Суспільство
Школа грантрайтінга «Open Grants School» відкриває новий набір слухачів Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради розпочинає другий набір слухачів для харківської Школи соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School».

Торік підготовку в школі пройшли 200 студентів і викладачів вишів, активістів громадських організацій і просто креативних харків'ян, які шукали можливості для успішної реалізації власних соціальних проектів. Випускники школи навчилися якісно оформляти проектні заявки на отримання грантів і розширили своє коло спілкування. Багато з них змогли потім знайти фінансування для реалізації своїх проектів. Так, серед дев'яти переможців міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році сім проектів були підготовлені випускниками «Open Grants School».

Школа соціального проектування і грантрайтінга - це два організаційних і десять практичних занять. Програма «Open Grants School» побудована на інтерактивних методах навчання і складається з семінарів-тренінгів, персональних завдань, роботи над кейсами, зустрічей-консультацій з міжнародними експертами тощо.

Викладачі школи - практики, які досягли успіху в гранрайтінгу і готові навчити цьому інших.

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що навчання у Школі соціального проектування і грантрайтінга є майданчиком для розвитку компетенції, навичок, допомагає в розробці і грамотному оформленні креативних проектів, здатних принести реальну користь Харкову і його жителям.

Заняття проводитимуться з 9:00 до 15:00 у вихідні дні. Навчання у школі - безкоштовне. Старт занять - 18 березня.

Стати слухачем «Open Grants School» може будь-хто. Для цього необхідно подати заявку за цим посиланням. При цьому відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі. Пріоритет буде відданий тим заявкам, автори яких найбільш повно і структуровано доведуть свою мотивацію.

Прийом заявок триватиме до 10 березня.

Детальна інформація про Школу соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School» знаходиться на офіційному сайті Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів в розділі «Гранти».

Телефон для довідок: (057) 725-30-84.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини