У Харкові стартував міжнародний боксерський турнір на призи міського голови
25 січня 2018 21:45 Спорт
У Харкові стартував міжнародний боксерський турнір на призи міського голови Міжнародний турнір з боксу на призи Харківського міського голови розпочався сьогодні, 25 січня, у Палаці спорту.

У змаганнях беруть участь чотири збірні - України, Грузії, Марокко і Білорусі. У їхньому складі - спортсмени до 22 років, всього близько 50 учасників.

У церемонії відкриття турніру взяли участь заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, керівники Федерації боксу України, представники Міністерства молоді та спорту України, відомі боксери.

Відкриваючи турнір, Костянтин Лобойченко від імені міського голови Геннадія Кернеса побажав спортсменам удачі і перемог.

«Хочу також подякувати команді організаторів змагань в особі міністерства, федерації, нашого департаменту і, звичайно ж, меценатів. Всім гарних боїв, і нехай переможуть найсильніші!»- сказав Костянтин Лобойченко.

В рамках турніру щодня проходитимуть 20-25 двобоїв (перша програма - з 15:00 до 17:00, друга - з 19:00 до 21:00). Вхід на турнір - безкоштовний.

Трансляції двобоїв проводяться на каналі «XSPORT» (пряме ввімкнення - щодня з 25 по 27 січня, з 19:00 до 21:00).

Турнір є етапом підготовки збірної України U-22 до чемпіонату Європи, який пройде в Румунії наприкінці весни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини