На отримання пільгового E-ticket харків'яни подали близько 85 тисяч заяв
25 січня 2018 16:23 Місто
На отримання пільгового E-ticket харків'яни подали близько 85 тисяч заяв Близько 85 тис. заяв-анкет подали харків'яни на отримання пільгового єдиного електронного квитка «E-ticket».

Про це сьогодні, 25 січня, повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

«Це дані на позавчора. Пільговики активно подають заявки, ми їх обробляємо і вже невдовзі видаватимемо картки, про що заявники отримають відповідні повідомлення», - повідомив заступник мера.

За його словами, зараз у місті щодня встановлюється 5-7 нових терміналів з продажу електронних квитків. Він нагадав, що загальна кількість наземних терміналів буде доведена до 600.

В даний час валідатори для зчитування електронних квитків повністю працюють тільки в рухомому складі тролейбусного депо №3, в іншому електротранспорті - частково, тому пасажири оплачують проїзд, в основному, кондукторам.

«Зараз у тролейбусах і трамваях працюють дві системи одночасно. Так, ми зіткнулися з величезною кількістю технічних і програмних труднощів, які, тим не менш, вирішуються досить успішно. У зв'язку з прийняттям на останній сесії Харківської міськради рішення щодо пільговиків, в тому числі школярів, розробники дописують величезний блок програмного забезпечення. Також ми готуємося до підключення системи «E-ticket» у метрополітені: вона почне працювати відразу, як тільки буде налагоджена на наземному транспорті. Але те, що проекту бути, - сумнівів немає. Ми доведемо систему до пуття найближчим часом, думаю, за кілька місяців вона працюватиме як годинник. А зараз ми згладжуємо всі кути і домагаємося, аби цей величезний механізм функціонував бездоганно», - зазначив Євген Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини