Харківська міськрада просить уряд передати ПТУ на баланс міста
20 вересня 2017 10:41 Місто
Харківська міськрада просить уряд передати ПТУ на баланс міста Міська влада просить уряд передати з державної власності до комунальної власності міста Харкова цілісні майнові комплекси професійно-технічних навчальних закладів.

Відповідні звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністерства освіти і науки, Міністерства економічного розвитку і торгівлі були прийняті сьогодні, 20 вересня, на сесії Харківської міської ради.

«Харківською міською радою з 2016 року забезпечується фінансування державних професійно-технічних навчальних закладів, розташованих на території міста Харкова. У 2017 році на їх фінансування виділено з бюджету міста 195,4 млн грн, що, порівняно з 2016 роком, більше на 20 млн грн, або на 10%. Загальна площа земельних ділянок, зайнятих професійно технічними навчальними закладами в місті Харкові, становить понад 60 га, але тільки 4 навчальних заклади мають належним чином оформлені документи про передачу землі в користування. Не всі будівлі, які використовуються професійно-технічними навчальними закладами, мають технічні паспорти», - говориться у зверненні.

Оскільки в даний час управління професійно-технічними навчальними закладами здійснюється Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, а функції управління їхнім майном - МОН України, міська влада просить передати майно ПТУ до комунальної власності. Це дозволить модернізувати матеріально-технічну базу освітніх установ, підвищити ефективність використання бюджетних коштів і залучити інші фінансові джерела, в тому числі для утримання будівель.

«Харківською міською радою надана згода на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Харкова цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів, розташованих у місті Харкові, із зобов'язанням використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність», - сказано в зверненні до уряду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини