У районах міста готуються до опалювального сезону
28 серпня 2017 20:08 ЖКГ
У районах міста готуються до опалювального сезону Засідання районних штабів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років пройшли сьогодні, 28 серпня, у Харківській міській раді.

Засідання за участю заступників міського голови, керівництва адміністрацій Шевченківського, Київського і Слобідського районів, керівників департаментів та управлінь, їхніх районних підрозділів провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як повідомив в.о. директора КП «Жилкомсервіс» Владислав Бабенко, комплексна готовність будинків комунальної форми власності до нового опалювального сезону в цих районах становить близько 90%. Повністю підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період школи, дитсадки, лікарні, заклади культури.

Ігор Терехов відзначив гарну роботу комунальних підприємств і закликав директорів департаментів та профільних комунальних підприємств довести найближчим часом всі роботи до кінця.

«В цілому, місто на 98% готове до опалювального сезону. Наші комунальні підприємства провели колосальну роботу, і особливих претензій до них немає. Попереду у нас є ще близько місяця, щоб повністю підготуватися до роботи в осінньо-зимовий період і провести опалювальний сезон стабільно, як це завжди відбувається в місті Харкові», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини