У Харкові відкрився соціальний центр «Сім'я»
23 серпня 2017 18:09 Суспільство
У Харкові відкрився соціальний центр «Сім'я» Відкриття соціального центру «Сім'я» відбулося сьогодні, 23 серпня, в житловому будинку на Салтівському шосе, 246-а.

Як зазначив під час церемонії відкриття Харківський міський голова Геннадій Кернес, ця подія є важливою не тільки для мікрорайону, а й для всього міста.

«Тут надаватимуться найрізноманітніші послуги, спрямовані на підтримку сімей та сімейних цінностей. Упевнений, що фахівці, які тут працюватимуть, віддадуть усі сили і знання, щоб допомогти всім, хто сюди звернеться. Ми - одна велика сім'я, і ​​нам, звичайно ж, потрібно допомагати один одному. Всіх зі святом, з Днем міста!» - сказав Геннадій Кернес.

Як повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, соціальний центр «Сім'я» - це спільний проект Харківської міської ради, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та громадської організації «Ми небайдужі». Для реалізації цього проекту місто виділило понад 1 млн грн, стільки ж надав уряд Німеччини.

«Чому «Сім'я»? Тому що головним об'єктом соціального піклування та захисту міста Харкова є сім'я, яка є основою нашого суспільства. Ми хочемо створити таку систему надання соціальних послуг та соціальної допомоги, яка була б доступною для кожного жителя територіальної громади і формуватиме здорові відносини між місцевими жителями і переселенцями, між ветеранами і учасниками АТО, між дітьми, молоддю і людьми похилого віку. Ми зробимо все можливе, щоб цей центр став майданчиком для всіх, хто потребує допомоги», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в центрі надаватимуться консультації психолога, соціолога і юриста, проводитимуться сімейні тренінги, працюватиме дитяча кімната з денним перебуванням та комп'ютерні курси для дітей і людей похилого віку. Крім того, в центрі обладнана кімната гігієни, де мами можуть, наприклад, переповити немовля, також є невелика кухня.

Під час церемонії відкриття центру «Сім'я» були вручені Подяки міського голови людям, які зробили істотний внесок у створення центру.

Після церемонії відкриття Геннадій Кернес поспілкувався з місцевими жителями і запросив всіх на святковий концерт, який пройде сьогодні увечері на пл. Свободи.


Друкувати
Останні новини