Біля модульного містечка встановили «лежачих поліцейських»
16 серпня 2017 12:48 Суспільство
Біля модульного містечка встановили «лежачих поліцейських» Дві штучні нерівності (т. зв. «лежачі поліцейські») були встановлені сьогодні, 16 серпня, біля модульного містечка, де проживають вимушені переселенці з Донбасу.

Як розповів начальник дорожньої ділянки КП «Харківжитлобуд» Іван Бурага, ці перешкоди призначені для зниження швидкості автомобілів біля входу до модульного містечка.

«На знаки хтось дивиться, хтось ні, а «лежачий поліцейський» - це фізичне зниження швидкості, адже перед перешкодами доведеться в будь-якому випадку пригальмувати, тобто це дає результат», - зазначив Іван Бурага.

Начальник управління з обслуговування міста модульного типу Артур Стаценко повідомив, що зараз у містечку проживають понад 350 осіб, в т.ч. близько 150 дітей. Дорослі неодноразово зверталися з проханням встановити «лежачих поліцейських» біля входу на територію містечка, щоб попередити нещасні випадки.

«Тут асфальтне покриття в хорошому стані, тому автомобілі і мотоцикли розганяються до пристойної швидкості, що створює небезпеку для жителів містечка, особливо дітей. Минулого тижня я звернувся до керівництва міста, і вже сьогодні нам все зробили. Ми намагаємося створити максимально комфортні умови для мешканців», - підкреслив Артур Стаценко.

Також на цій ділянці встановлені нові дорожні знаки - «Зупинка заборонена», «Обмеження максимальної швидкості» (40 км/год) і «Обережно, діти!».


Друкувати
Останні новини