Харківські школи і дитсадки готові до нового навчального року
15 серпня 2017 15:47 Освіта
Харківські школи і дитсадки готові до нового навчального року Всеукраїнська селекторна нарада, присвячена питанням підготовки до нового навчального року, відбулася сьогодні, 15 серпня, під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У селекторній нараді взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

Як повідомив Ігор Терехов, Харків  готовий до нового навчального року практично на 100%.

«Місто провело колосальну роботу, щоб створити для дітей якісні умови навчання. На зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів і проведення ремонтів були виділені безпрецедентні кошти - близько 160 мільйонів гривень. Крім того, цього року ми побудували 15 стадіонів у школах. Нагадаю, що за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса з 2013 року майже 30% пришкільних стадіонів реконструйовані і приведені до ладу. Тепер це сучасні спортивні багатофункціональні споруди, де діти можуть у нормальних умовах займатися фізкультурою», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, наприкінці серпня на традиційній міській педагогічній конференції будуть підбиті підсумки минулого навчального року та поставлені завдання на наступний.

Нагадаємо, всього до початку навчального року в Харкові буде створено понад 500 додаткових місць у п'яти нових дитячих садках у Шевченківському, Новобаварському, Слобідському і Немишлянському районах, а також у 30 нових групах в уже діючих закладах дошкільної освіти.


Друкувати
Останні новини