У Московському районі переклали близько 12 кілометрів внутрішньобудинкових мереж «Харківводоканалу»
21 липня 2017 13:42 ЖКГ
У Московському районі переклали близько 12 кілометрів внутрішньобудинкових мереж «Харківводоканалу» Близько 12 км внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення замінили фахівці КП «Харківводоканал» у житлових будинках Московського району.

Зокрема, сьогодні, 21 липня, роботи завершують у будинку по вул. Бучми, 20. Торік там повністю замінили мережі водовідведення, а цього літа переклали 250 м труб холодного водопостачання.

Як повідомив начальник управління внутрішньобудинкових мереж КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, у будинках встановлюються пластикові труби, термін експлуатації яких значно вищий. За його словами, в планах на цей рік - замінити у Московському районі близько 14 км внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання, близько 2 км мереж водовідведення та стільки ж внутрішньобудинкових систем зливової каналізації.

Вже зараз до нового опалювального сезону підприємство підготувало у районі 69% будинків.

«Готові 673 будинки з 955. Крім поточного ремонту проводимо профілактичні роботи, усуваємо течі, завдяки новій техніці і сучасним матеріалам значно знижуємо кількість аварій на мережах. Всього в районі працює 12 бригад: дві - на поточних і капітальних ремонтах, 10 - на профілактичних роботи. Крім планових ремонтів виїжджаємо також на виконання заявок жителів, які звертаються до міської служби «15-62» або диспетчерської нашого підприємства», - зазначив Валерій Харлан. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини