У Шевченківському районі встановлять тисячу євроконтейнерів для сміття
06 липня 2017 17:41 ЖКГ
У Шевченківському районі встановлять тисячу євроконтейнерів для сміття Одну тисячу євроконтейнерів для твердих побутових відходів встановлять впродовж місяця в Шевченківському районі.

Про це сьогодні, 6 липня, повідомив директор профільного комунального підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів» Фазіль Аббасов.

Він нагадав, що в Харкові триває реалізація великого проекту, пов'язаного із заміною контейнерного парку та оновленням спецавтомобілів. За його словами, євроконтейнери в Шевченківському районі будуть замінені не лише у дворах житлових будинків, але і в дитсадках, школах, лікарнях.

«Цього року ми повинні встановити 2,5 тисячі євроконтейнерів, з них вже встановлено 1,5 тисячі. Після Шевченківського району ми додатково закупимо ще 500 контейнерів і встановимо їх у Московському районі, тобто навіть перевиконаємо план. Наступного року ця робота буде продовжена в Московському, Слобідському, Новобаварському, Основ'янському районах, і до кінця 2018 року ми виконаємо всю програму», - зазначив Фазіль Аббасов.

Також він повідомив, що цього року будуть закуплені 16 одиниць нової спецтехніки, при цьому вісім машин вже незабаром почнуть роботу в Шевченківському районі.

Народний депутат України, керівник міжфракційного об'єднання «За Харків! За Слобожанщину!» Валерій Писаренко підкреслив, що цей проект є яскравим прикладом для інших міст, як потрібно впроваджувати передові технології.

«Сьогодні в Харкові з'являються нові спецавтомобілі без викиду вуглекислого газу, також найближчим часом зміняться технології переробки сміття. Це все говорить про те, що харків'яни матимуть абсолютно іншу якість обслуговування і більш високий рівень життя в порівнянні з іншими містами», - підкреслив парламентар.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини