У Харкові проводиться конкурс інвестиційних проектів
03 липня 2017 17:27 Місто
У Харкові проводиться конкурс інвестиційних проектів Інформаційно-консультативний семінар для представників громадських та благодійних організацій з підготовки проектних заявок на міський конкурс інвестиційних проектів пройшов сьогодні, 3 липня.

Як підкреслив голова конкурсної комісії Олег Кулініч, проекти повинні бути спрямовані на поліпшення іміджу Харкова на національному та міжнародному рівнях.

«У конкурсі можуть взяти участь будь-які організації з усієї України, але є важлива умова: вони повинні реалізовуватися в Харкові та в інтересах місцевої територіальної громади. Кращі з проектів будуть підтримані: в бюджеті міста на ці цілі передбачено 1 мільйон гривень. Конкурс стартував 16 червня, і прийом проектних заявок завершиться 7 липня. Але проект все ще можна встигнути подати. Тому, щоб зняти проблемні питання, які виникають у бажаючих взяти участь у конкурсі, ми і проводимо цей семінар. Очікуємо, що будуть подані кілька десятків проектів», - зазначив Олег Кулініч.

За його словами, в даному випадку організатори сподіваються не на масштабні пропозиції, а на невеликі проекти в освітньому, культурному, соціальному напрямках, які працюватимуть на благо харків'ян. Саме тому учасники конкурсу можуть запитувати невеликі суми - від 20 тис. грн до 200 тис. грн.

Як повідомив Олег Кулініч, в середині липня відбудеться засідання експертної комісії, на якому і визначаться переможці.

Організатор конкурсу - Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини