Ігор Терехов проінспектував будівництво регіонального центру адмінпослуг
23 червня 2017 15:43 Інфраструктура
Ігор Терехов проінспектував будівництво регіонального центру адмінпослуг Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 23 червня, ознайомився з ходом будівельних робіт в Регіональному центрі надання адміністративних послуг на пр. Тракторобудівників, 144.

Разом із підрядниками, директорами профільних департаментів та керівниками задіяних у будівництві комунальних підприємств він оглянув будівлю і прилеглу територію, дав певні доручення.

«Роботи йдуть за графіком в усіх напрямках - від прокладання комунікацій до монтажу фасаду. Також проводиться цілий комплекс робіт з благоустрою. Графік напружений, але ми справляємося. Нагадаю, що такого об'єкта в Харкові ще не було, він унікальний за дизайном, наповненням і кількістю послуг, які тут надаватимуться, - це отримання всіх дозвільних документів, соціальних послуг, водійських посвідчень, паспортів, свідоцтв про шлюб і багато іншого. Навколо цього об'єкта будуть реконструйовані дороги, пішохідні переходи, тротуари, з'являться нові пасажирські маршрути, оживе вся інфраструктура», - зазначив Ігор Терехов.

Прораб підрядної організації Юрій Непочатов повідомив, що зараз ведуться роботи на всіх шести поверхах майбутнього центру.

«Скрізь укладається плитка, на стінах вже ведуться роботи зі шпаклювання, грунтування, фарбування стін, а в деяких кімнатах починаємо укладати стелі. Комунікації практично на всіх поверхах вже розведені», - повідомив виконроб.

Директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська зазначила, що крім будівельних робіт також проводиться закупівля меблів, обладнання і техніки, організоване навчання персоналу.

Нагадаємо, що в Регіональному центрі надання адміністративних послуг надаватимуть близько 400 послуг адміністративного та соціального характеру для жителів Харкова і Харківської області. Також буде організоване «молодіжне вікно» для консультаційно-інформаційної допомоги студентам, в т.ч. іноземним, для більш швидкої адаптації в Харкові. У центрі можна буде отримати юридичні консультації або написати заяву на ім'я міського голови. Відвідувачів обслуговуватимуть у приміщенні на першому поверсі будівлі, яке буде організоване за принципом «open space» - вільного простору без кабінетної системи. Усередині будівлю оснастять усім необхідним для людей з обмеженими можливостями. Перед входом побудують парковку на 200 місць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини