У Київському районі готуються до опалювального сезону
22 червня 2017 20:01 ЖКГ
У Київському районі готуються до опалювального сезону Засідання районного штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років пройшло сьогодні, 22 червня, в Харківській міській раді.

Засідання за участю керівництва Адміністрації Київського району, керівників департаментів міськради, комунальних підприємств та їхніх районних філій провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як повідомив в.о. директора КП «Жилкомсервіс» Владислав Бабенко, з 872 будинків комунальної форми власності комплексно до нового опалювального сезону в районі вже готові 242 будинки, що становить 28%. Проводяться планові роботи з підготовки дитсадків, шкіл, лікарень, закладів культури, клубів за місцем проживання. Також до зими готуються дорожні служби, транспортні підприємства, двірники тощо.

Ігор Терехов дав доручення директорам департаментів та профільних комунальних підприємств прискорити роботи з підготовки до опалювального сезону і порадив частіше виїжджати на місця, де є якісь проблеми.

«Не потрібно проводити нарад в кабінетах, в адміністраціях. Є необхідність - виїжджайте на місце, за адресами, і відразу все вирішуйте!» - сказав Ігор Терехов.

Друкувати
Останні новини