У Харкові підбивають підсумки літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха»
06 червня 2017 15:38 Культура
У Харкові підбивають підсумки літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха» Підбиття підсумків і нагородження юних переможців літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха» пройшло сьогодні, 6 червня, в Центральній міській бібліотеці імені В. Г. Бєлінського.

За словами директора бібліотеки Світлани Передерій, цього року нагородження юних конкурсантів пройшло в новому форматі: дитячі роботи були представлені на окремому конкурсі «Світ у дитячих руках».

«Ми вирішили розділити конкурс на дві частини і окремо підбити підсумки щодо наших юних конкурсантів, бо цього року було дуже багато заявок від дітей і підлітків. Вони подали на конкурс не тільки вірші та прозу, а й музичні, вокальні твори. З дітьми завжди цікаво, вони вміють дивувати!» - зазначила Світлана Передерій.

За її словами, в конкурсі взяли участь діти від 10 до 14 років незалежно від рівня підготовки. Сьогодні 22 кращі роботи були відзначені дипломами та медалями, з них 10 - за перше місце. Всі переможці отримали в подарунок книги. Всього на суд журі було представлено 96 творчих робіт в 10 номінаціях: «Проза», «Поезія», «Вокал», «Малюнок», «Фортепіано», «Акомпанемент», «Домра», «Бандура», «Скрипка» і «Акордеон».

Зазначимо, що конкурс «Людина. Доля. Епоха» проводиться вже всьоме. З 2014 року захід проходить за підтримки Департаменту культури. Конкурс об'єднує харківських письменників багатьох поколінь і  авторів з різніх куточків України, а такоже чітачів публічніх бібліотек. Цього року в конкурсі взяли участь близько 300 письменників і поетів, а також юних музикантів і художників.

Нагородження конкурсантів у старшій віковій категорії відбудеться в бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського у четвер, 8 червня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини