У День захисту дітей пройде акція «Діти Харкова - за мир!»
29 травня 2017 11:19 Культура
У День захисту дітей пройде акція «Діти Харкова - за мир!» Акція «Діти Харкова - за мир!», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, пройде 1 червня на пл. Свободи (початок - о 19:00).

У музично-хореографічному дійстві будуть задіяні понад дві тисячі дітей у віці від 6 до 15 років. В рамках заходу прозвучать кращі світові хіти, присвячені миру, у виконанні юних музикантів Харкова і професійного оркестру.

«На багатоярусній сцені розташуються зведений хор і зведений оркестр учнів дитячих музичних шкіл міста. 600 юних музикантів разом із професійним симфонічним оркестром «Prime-Orchestra» виконають шість композицій: «The Wall», «We are the world», «A world without war», «Лелека на даху», «Sweet dreams», «Party Rock Anthem». Музичний виступ супроводжуватиметься хореографічним дійством, в якому візьмуть участь 600 учнів хореографічних колективів та 900 школярів з усіх районів Харкова», - повідомили організатори акції.

Акція «Діти Харкова - за мир!» проводиться вже другий рік. Організатори - Департамент культури під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини