Мерії українських міст зацікавилися досвідом харківського Департаменту контролю
25 травня 2017 18:09 Місто
Мерії українських міст зацікавилися досвідом харківського Департаменту контролю Міські ради деяких українських міст зацікавлені у вивченні досвіду роботи Департаменту контролю Харківської міської ради.

Про це сьогодні, 25 травня, зайшла мова під час навчального візиту представників українських муніципалітетів до Харкова. Як зізналися представники деяких міст, у них порушена виконавська дисципліна в частині виконання доручень мера, а контроль за роботами, які проводять комунальні служби і підрядники, слабкий. Дізнавшись, що в Харкові ця робота налагоджена ще з 2013 року, учасники семінару висловили бажання ознайомитися з роботою Департаменту контролю.

Як розповів гостям директор департаменту Олексій Артикуленко, очолювана ним структура безпосередньо підпорядкована Харківському міському голові. Вона займається перевірками робіт, які виконують Департамент житлового господарства та Департамент комунального господарства або найняті ними підрядники, перевіряють роботу пасажирського транспорту, стежать за благоустроєм території міста після розриттів у місцях поривів на трубопроводах, а також за розміщенням зовнішньої реклами. Ще один напрямок роботи департаменту - контроль за виконанням доручень міського голови, які він дав на зустрічах із харків'янами і на особистих прийомах, за  скаргами, які надійшли з соціальних мереж, у проекті «Фотоскарга», а також від інформаційно-диспетчерської служби «15-62».

За словами Олексія Артикуленка, співробітники департаменту в середньому роблять 15 тис. виїздів на рік, при цьому всі перевірки проводяться без попередження. Зауваження фахівців департаменту до виконаних робіт є обов'язковими до виконання. У випадку, якщо комунальні служби займалися усуненням якихось несправностей за індивідуальними скаргами харків'ян, то завжди підтримується зворотний зв'язок із заявником. За порушення встановлених термінів робіт передбачаються адміністративні стягнення.

Як повідомила заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Чечетова-Терашвілі, налагоджена система контролю дає можливість практично повністю виконувати поставлені завдання. Наприклад, за підсумками особистих прийомів громадян міським головою в 2017 році, виконані доручення складають 99%, а 1% перебуває зараз у роботі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини