На площі Свободи пройде зліт ретро-автомобілів
23 травня 2017 10:05 Суспільство
На площі Свободи пройде зліт ретро-автомобілів «Харківський ретро-зліт 2017» відбудеться 27-28 травня на пл. Свободи.

Як повідомили організатори, цього року захід пройде під гаслом «Made in USA», оскільки основу експозиції складуть американські автомобілі та мототехніка. Також на зльоті будуть представлені понад 100 колекційних машин і мотоциклів різних епох з Європи і СРСР. Відвідувачі зможуть поспілкуватися з реставраторами і учасниками з різних міст України. Вони побачать лімузини партійної радянської еліти з приватних колекцій, сучасні та вінтажні велосипеди.

За словами організаторів, на «Харківському ретро-зльоті» будуть організовані розваги для відвідувачів різного віку: там працюватимуть фотозони, фуд-корт, селище індіанців, а діти матимуть змогу покататися на маленьких автомобілях.

Також вперше у Харкові пройде автомобільний конкурс «Костюм епохи», в рамках якого власники та їхні автомобілі створять певні образи і постануть у них перед журі з модельєрів і стилістів.

Експозиція працюватиме з 10:00 до 19:00 27 травня (субота) і 28 травня (неділя).

Організатори - Харківська автомобільна спілка, Автомобільний актив Харкова і Комісія історичних транспортних засобів Автомобільної федерації України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини