Американська делегація ознайомилася зі сферою безпеки в Харкові
08 травня 2017 13:37 Міжнародне співробітництво
Американська делегація ознайомилася зі сферою безпеки в Харкові Представники компанії «Джуліані сек'юріті енд Сейфті» (GSS, США) та її гендиректор, в минулому - директор Департаменту поліції Нью-Йорка Джон Хувейн сьогодні, 8 травня, ознайомилися з питаннями безпеки в місті Харкові і проблемами сімейного насильства.

Як розповів гостям директор КП «Міський інформаційний центр» Олександр Попов, у Харкові діє програма «Безпечне місто», в рамках якої здійснюється, наприклад, відеоспостереження в школах, на шкільних стадіонах, у лікарнях.

«У масштабах міста завдання безпеки ускладнюється, тому що ми стикаємося не тільки з порушеннями громадського порядку, а й кримінальними, терористичними загрозами, природними і техногенними загрозами, проблемами транспортної безпеки тощо. Ми розуміємо, що діяльність Національної поліції, спецслужб, рятувальників складно об'єднати в рамках єдиного проекту. Тому наше завдання - надати їм необхідну інформацію за допомогою технологій, і ми забезпечуємо для них доступ до відеокамер на вулицях. Місто хоче створити комплексну інформаційну систему для прогнозування і моніторингу, попередження і ліквідації можливих загроз. У цьому питанні був би корисний досвід і консультації наших американських колег», - зазначив Олександр Попов.

Заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан розповіла гостям про проект «Єдина соціальна мережа», який об'єднує неприбуткові громадські організації, що спеціалізуються на підтримці, адаптації та допомозі соціально незахищених людей. Представники таких організацій поділилися сьогодні своїм досвідом роботи з жертвами сімейного насильства і тими, хто здійснює насильницькі дії, а також зі своїми програмами в питаннях гендерної культури, залучення до цієї проблеми волонтерів тощо.

Як зазначив гендиректор компанії «GSS» Джон Хувейн, залучення громадських організацій до вирішення цих проблем вкрай важливо, бо ні міська влада, ні уряд не можуть всю цю роботу проводити самі.

«Це добре, що в Харкові до вирішення такого питання, як насильство в сім'ї, залучається сама громадськість. Більш того, громадські організації можуть самостійно отримати фінансування ззовні для вирішення таких проблем. Важливо розуміти, які організації допомагають людям, що постраждали від домашнього насильства, скільки людей страждають від нього. Необхідно поширювати інформацію про можливості запобігання насильству в сім'ї, серед молоді, школярів. У Харкова є велика перевага, оскільки тут успішно функціонують багато громадських організацій, націлених на вирішення цієї проблеми», - підкреслив Джон Хувейн.

Нагадаємо, один із основних напрямків діяльності компанії «Джуліані сек'юріті енд Сейфті» - це консультування міст у сфері безпеки. В рамках харківського проекту готується зустріч міського голови Геннадія Кернеса і колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані.

Друкувати
Останні новини