Володимир Гройсман ознайомився з проектом розвитку метро в Харкові
24 квітня 2017 17:53 Місто
Володимир Гройсман ознайомився з проектом розвитку метро в Харкові Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 24 квітня, під час робочої поїздки до Харкова ознайомився з проектом розвитку третьої лінії Харківського метрополітену.

З подробицями проекту і нюансами в переговорах із Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком, які готові виділити на ці цілі кредит у розмірі 320 млн євро, голову уряду ознайомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Сьогодні Володимир Гройсман дав слово, що Харкову будуть надані державні гарантії з боку уряду з наступним затвердженням цього проекту в парламенті. Ми звернемося до нашої депутатської групи та інших депутатів, щоб вони підтримали цей рядок у державному бюджеті України. Крім того, нам потрібно остаточно вирішити з урядом питання погашення кредиту і чітко домовитися - що бере на себе міський бюджет, а що - бюджет держави. Думаю, це питання незабаром вирішиться», - зазначив Ігор Терехов після завершення зустрічі з Прем'єр-міністром.

Після знайомства з проектом розвитку третьої лінії Харківського метрополітену Володимир Гройсман проїхав на метро від станції «Історичний музей» до станції «Університет».

Нагадаємо, що проект розвитку третьої черги Харківського метрополітену передбачає виділення кредитних коштів у сумі 320 млн євро на будівництво ст. м. «Державінська» і ст. м. «Одеська», будівництво електродепо за станцією «Перемога» і закупівлю близько 90 вагонів рухомого складу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини