У школі №49 відкрився комп'ютерний клас
06 лютого 2017 16:53 Освіта
У школі №49 відкрився комп'ютерний клас Відкриття комп'ютерного класу відбулося в Харківській загальноосвітній школі №49.

Десять сучасних комп'ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням були виділені навчальному закладу в рамках угоди між урядами України та Китаю.

Голова Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій побажала учням і вчителям успіхів і висловила впевненість, що новий комп'ютерний кабінет допоможе школярам підвищити мотивацію в навчанні і досягти нових висот.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини