У Харкові замінили 5 тисяч світлоточок
24 січня 2017 18:17 ЖКГ
У Харкові замінили 5 тисяч світлоточок Торік у Харкові замінили 5 тис. світлоточок та 4 тис. електроопор, а також протягнули 140 км мереж зовнішнього освітлення, переважно біля будинків і об'єктів малоповерхової забудови.

Про це сьогодні, 24 січня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, підбиваючи підсумки роботи за 2016 рік.

За його словами, великі ремонти пройшли в парках і скверах. Так, були відремонтовані пам'ятний знак чорнобильцям у Молодіжному парку, Гімназична набережна, Манжосів яр, сквер «Червоний пожежний» і сквер Перемоги, площа Архітекторів, територія біля джерела на Олексіївській балці, вхідна група в парк ім. Квітки-Основ'яненка (цього року його очікує подальша реконструкція) та інші об'єкти. Також було розпочато реконструкцію саду ім. Шевченка.

Як розповів Олексій Богач, у 2016 році в Харкові було висаджено 2 млн квітів, замінено понад 2 тис. хворих і сухих дерев. Крім того, було відремонтовано 16 фонтанів і пам'ятні знаки на чотирьох братських похованнях.

«З ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса була проведена велика робота щодо зменшення норми споживання холодної води в тих квартирах, де немає приладів обліку. Це дозволило знизити норму на півтора кубометри. Також минулого року пільговим категоріям громадян було встановлено 7,5 тисячі приладів обліку холодної води, близько 5 тисяч - гарячої», - повідомив директор департаменту.

Друкувати
Останні новини