У школах Харкова після канікул пройшли медогляди
12 січня 2017 12:54 Освіта
У школах Харкова після канікул пройшли медогляди Після зимових канікул в 200 загальноосвітніх навчальних закладах усіх форм власності були проведені профілактичні медичні огляди учнів.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я, протягом 10-11 січня було оглянуто понад 110 тис. школярів, що склало 95,3% їхньої загальної кількості.

Медики виявили 92 дитини з ГРЗ, діагностували 29 випадків захворювання ЛOP-органів, 127 випадків неінфекційних і чотири інфекційних (стрептодермія) захворювання шкіри, 18 випадків педикульозу.

Діти з педикульозом були відправлені на проведення спеціальної обробки, а зі стрептодермією - на консультацію до лікаря-дерматолога. Всі діти з ОРЗ, педикульозом і інфекційними захворюваннями шкіри були відсторонені від занять.

Як зазначили в Департаменті охорони здоров'я, проведення медичних оглядів після канікул дозволяє запобігти поширенню інфекційних захворювань в організованих колективах, а також своєчасно надавати необхідні рекомендації школярам з виявленою патологією з питань лікування, подальшого обстеження і спостереження у лікарів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини