У Харкові пройде «Вертеп-фест 2017»
30 грудня 2016 12:21 Культура
У Харкові пройде «Вертеп-фест 2017» «Вертеп-фест 2017» пройде 13-14 січня в Харкові.

Майже півсотні колективів з 18 областей України за два дні дадуть сотні вертепних вистав. Також планується парад учасників по вулиці Сумській, концерти та вертепи на кількох майданчиках, включаючи школи, лікарні і військовий госпіталь.

Протягом усього фестивалю на головній локації свята - сходинках Харківського національного академічного театру ім. М. В. Лисенка працюватиме фуд-корт із гарячими стравами слобожанської кухні. Також там можна буде відвідати Місто майстрів з ярмарком народних виробів і майстер-класами для дітей і дорослих.

У фестивалі, крім багатьох сільських колективів, візьмуть участь близько 200 студентів, які вивчають обрядові традиції. Після «Вертеп-фесту 2017» вони поїдуть з виступами в Слов'янськ і Краматорськ, а потім - в свої рідні міста і села.

Довідка. Вертеп - український народний ляльковий театр. Вистави вертепу за традицією влаштовувалися на Різдво. У верхньому ярусі двох'ярусної скрині розігрувалися епізоди з Євангелія (різдвяна драма), в нижньому - інтермедії. Дія супроводжувалося музикою, в тому числі різдвяними піснеспівами.

Друкувати
Останні новини