Міськрада вітає Національну академію Нацгвардії України з 85-річчям
26 грудня 2016 16:19 Суспільство
Міськрада вітає Національну академію Нацгвардії України з 85-річчям Звернення Харківської міської ради та її виконавчого комітету з нагоди 85-річчя Національної академії Національної гвардії України

«Україна опинилася в ситуації, коли роль і значення військовослужбовців у житті нашої країни зросли в багато разів.

В даний час Академія Нацгвардії є одним із провідних військових вишів в Україні, який підготував понад 30 тисяч офіцерів. Ви даєте найвищий рівень підготовки, серед випускників академії є десятки державних діячів, генералів, керівників правоохоронних структур.

Але бойові дії на Сході України змушують звертатися до вас і ваших колишніх випускників, перш за все, як до захисників Батьківщини, від професіоналізму і мужності яких, без перебільшення, залежить доля нашої країни.

На академію покладено дуже відповідальне завдання - навчати військовослужбовців Збройних Сил України, надавати допомогу в зоні АТО, готувати своїх курсантів - майбутніх захисників нашої країни. Сам за себе говорить той факт, що майже весь офіцерський склад академії побував у зоні проведення антитерористичної операції, і багато офіцерів брали участь в бойових діях, допомагали в створенні підрозділів, виконували інші важливі завдання.

Тепер цей досвід викладачі передають курсантам. Ми щиро сподіваємося, що він не стане в нагоді їм у реальності, але бути готовим до всього - це просто вимога сьогодення.

Дванадцять вихованців академії загинули під час бойових дій на Донбасі. Вони назавжди залишаться для молодого покоління прикладом мужності й самопожертви, взірцем того, як потрібно бути вірним військовій присязі. Завдяки їм, завдяки всім вам, ми зараз живемо у мирному Харкові.

Наше місто було і залишається кузнею військових і правоохоронних кадрів України. Безсумнівно, що роль і важливість Національної академії Національної гвардії України тільки зростатимуть. Бажаємо вам здоров'я, благополуччя, мирного неба, сил і оптимізму! Ваша праця, ваш внесок у нашу майбутню перемогу дуже важливий. Зі святом!» - говориться у привітанні.

Зазначимо, що сьогодні, 26 грудня, у Національній академії Національної гвардії України пройшли урочистості, присвячені 85-річчю вишу. Зі святковою датою академію привітав секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини